Sosyal Medya

141Kişi Şuanda Sohbet Ediyor

Hemen Sohbete Başlayın

SesliDunya - Sesli sohbet'e Google hesapsız Giriş Yap

Herkesə Merhaba Arkadaşlar. 

SesliDunya.Com Girişi yapmak için ASla Google Mail Hesabınızi Ekleyerek Sesli Sohbet Odalarına bağlanmayı tercih Etmeyin!! 

Neden ? Diyecek olursanız, Google mail hesabınız Sizin kişisel bilgileriniz dışında Seslidünya Sohbet sitesine eklemekte zorunlu birakildiginiz bir husustur. Seslidunya girişi için açmak zorunda kaldigjniz mail yani Google hesabınız Site sahibi ve site yöneticileri tarafından görünür. Bu durum daha önce yaşanmış olan bir çok dolandırıcılık konusuna sebebiyet vermiştir. 

   Google yani mail hesabiniz ile bir çok resmi kuruluşlara veya farklı tüm mecralara kayıt yapıyorsunuz. Bu kayıt esnasında sizin özel bilgilerinizde yer alıyor. İlk hetapta Hiç Sorun yaşamıyormuşsunuz gibi görseniz de bu olayı. Yasamayacaksıniz anlamına asla gelmez. 

SesliDunya Sohbet Odalarına Katilmak için Google Mail hesabı ekleyerek Katılmak Kesinlikle ZARARLIDIR. 

SESLİDUNYA SESLİ DNYA,

SESLİDUNYA SOHBET,

SESLİDUNYA SƏSLİ SOHBET,

MOBİL SESLİDÜNYA,

SESLİDUNYAMOBİL,

ARKADAŞLAR GOOGLE HESABI YAZMADAN DİREKT GİRİŞ SİTELERİ    WEBSESLİDUNYA.COM, SESLİDUNYAWEB.COM    SESLİ-DUNYA.COM  WEBSESLİDUNYA.NET   SİTELERİNDEN  yapabilirsiniz. 

seslidünya. Seslidunya, sesli dünya sohbet, seslidunyamobil, seslidünya mobil, seslidünya web, seslidunya mobil web, seslidünya web sitesi, web seslidünya mobil, web seslidunya mobil web, sesli dünya, sesli dünya sesli dünya, sesli chat, sesli sohbet, sesli siteler, sesli sohbet siteleri, sesli chat siteleri, sesli görüntülü konuşma siteleri, web seslidunya, web sitesi, web sohbet, web chat, web sesli, web dünya, web siteleri, 

 

Yazar : MEKAN-27
15 May Çar 11:56
168 Görüntüleme

Etiketler:


Gönder

Popüler Yorumlar