Sosyal Medya

141Kişi Şuanda Sohbet Ediyor

Hemen Sohbete Başlayın

Sesli-Dunya.Com Kullanıcı Sözleşmesi ve Kuralları

Herkese Merhaba Arkadaşlar. Sesli ve Görüntülü Sohbet hizmetleri sunduğumuz seslidunya, sesli-dunya, seslidünya, sesli dunya.com, sesli dünya.com, Sesli-Dunya.COM Sitemizin , Uyulması gerek bazı kuralları ve yapılan sözleşmelerde dikkat edilmesi gereken bazı hususları bulunmaktadır.  

     Bu açıklamaları yapmadan önce şunu belitmeyi kendimize prensip edinmekteyiz. Din, dil, ırk, mezhep ayrımı yapmadan! seslidünya seslidunya sesli dünya sesli-dunya, Sesli-dunya.com girişini Ücretsiz olarak yapabilirsiniz. Sesli-Dunya.Com olarak hiç bir kimseye farklı yaklaşımda bulunmamaktayız. Gerek Site Sahibi, Kayıtlı Üye, Yetkili Admin, Yöneticiler ve gerekse misafir kullanıcılara uyguladığımız kurallarımız kesinlikle farklılık göstermemektedir. 

       

SesliDunya Seslidünya Sesli-Dunya.Com Kullanıcı Sözleşmesi ve Uyması Gerek Kuralları 

ÖNCE UYARILAR  

1. 18 Yaşından altında olan kişiler bu siteye giriş Yapamaz! 

2. Siteye girip sohbete başladığınızdan itibaren buradaki bütün uyarılar ve sözleşmeyi kabul etmiş olacaksınız. 

3. Sanal ortamda Sohbet ettiğinizi unutmayın, lütfen kişisel verilerinizi hiç kimseyle paylaşmayınız, kameranızı tanımadığınız kişilerle kullanmayınız. 

4. Müzik paylaşırken ortamdaki sesinizinde sesli dünya site içerisinde duyulacağını bilmeniz gerekmektedir. müzik paylaşımı yaparken mikrofonunuzu fişinden çekmeniz önerilir. 

 Sesli-Dunya SesliDunya Sesli Dunya  KULLANICININ UYMASI GEREKEN KURALLAR 

5. TÜRKİYE CUMHURİYETİ Yasalarına uymakla hükümlüsünüz burda ihlal edeceğiniz bütün yasalar tamamen kişilerin kendi sorumluluğundadır.

-PORNO ve bu gibi Suç teşkil eden hareketler, söylemler uygulamalar fiili yada manevi hareketler tamamen kişinin kendi sorumluluğundadır! 

-SİYASİ HAREKET ve bu gibi suç teşkil eden hareketler söylemler uygulamalar fiili yada manevi hareketler tamamen kişinin kendi sorumluluğundadir.! 

-KIŞKIRTMA ve bu gibi suç teşkil eden hareketler söylemler ve uygulamalar fiili veya manevi hareketler tamamen kişinin kendi sorumluluğundadır.! 

-KÜFÜR HAKARET ev KÖTÜYE ARACILIK ve bu gibi suç teşkil eden tüm söylemler hareketler ve uygulamalar fiili ve manevi hareketler tamamen kişinin kendi sorumluluğundadır.! 

-DOLANDIRICILIK ve bu gibi suç teşkil eden hareketler söylemler uygulamalar fiili yada manevi hareketler tamamen kişinin kendi sorumluluğundadır! 

-KANDIRMA/YÖNLENDİRME ve bu gibi suç teşkil edenhareketler söylemler ve uygulamalar fiili yada manevi hareketler tamamen kişinin kendi sorumluluğundadır! 

-SALDIRI/YOKETMEYE ÇALIŞMA - DEVLET BÜYÜKLERİMİZE HAKARET - PARA YOLLAMA/ALMA bu gibi olaylar tamamen sizin sorumluluğunuzda site sahibi yada panel sahibi hiç bir sorumluluk kabul etmez! 

-IP Adresiniz tamamen sistem tarafındansaklanır hiç bir kullanıcıya ip adresi verilmez!  

ÖDEME PARA ALMA YOLLAMA 

6.Bu site ÜCRETSİZdir hiç kimseye ödeme yapmanız gerekmez herhangi bir ticari amaç güdmez! 

  • Site içerisinde kendi isteğinizle YOLLAYACAĞINIZ/ALACAĞINIZ para sizinle kullanıcı arasındadır. Site Sahibi, Site Kurucusu, Sistem Yöneticisi Sorumluluk kabul etmez. 
  • Site sahibi sizden sohbet etmeniz için sizden ödeme istemez, eğer siz sitenizin hayatta kalması için bağış yapmak isterseniz bu sizinle site yöentimi arasında sorumluluk içerisinde kalacaktı.(Site Kurucusu bu hareketten sorumlu değildir)  
  • SİTE YÖNETİCİSİNİN UYMASI GEREKEN KURALLAR 

 7. EĞER BU gibi Site YÖNETİCİSİ iseniz  dikkatli okuyunuz. 

  • ÜST TARAFTA KULLANICININ UYMASI GEREKEN KURALLARI hiçe sayılması durumunda yasa ihlalinde işlem yapmazsanız sizde ortak sayılacaksınız.  
  • Herhangi bir şikayet durumunda hemen gereken işlemleri uygulamakla yükümlüsünüz. 
  • Bu sitede herhangi bir KAR / TİCARİ / PARA KAZANMAK gibi amaçla kullanamazsınız. tamamen ücretsizdir,, sitenizin ayaklakalması için yapılanbağışlar tamamen siz ve kullanıcı arasındadır. Burada sistem kullanıcıları hiç bir sorumluluk kabul etmeyecektir. 
  • Sitenizde herhangi bir DEVLET GÖREVLİSİ RESMİ OLARAK GELDİĞİNİ KANITLARSA YARDIMCI OLMAKLA YÜKÜMLÜ OLDUĞUNUZU unutmayın! 
  • Kendi panelinizde Log kayıtlarınızı saklayınız, kullanıcı ip adreslerini paylaşmanız tamamen sizin sorumluluğunuzdadır. 

Herhangi bir kullanıcı size başka bir kullanıcı hakkında şikayette bulunursa lütfen gereken işlemleri görevlilere yaptırınız.  

GENEL AÇIKLAMA (3.ŞAHISLARIN BİLMESİ GEREKEN KURALLAR) 

  • Sesli-Dunya.Com SesliDunya Sesli Dunya yani Burası family - aile ortamı gibi kullanılan bir platformdur. 
  • Ban sistemi Hardisk numarasına atılır , banlanan hiç kimse tekrar bu siteye giriş yapamaz. Kontrol tamamen Site kurucusu ve Site sahibine aittir.! 

Hiç bir ücret ödemeyiniz , burası tamamen ucretsiz bir platformdur. 

Sesli-Dunya.CoM SesliDunya Sesli Dunya, ailesi olarak her zaman siz değerli kullanıcılarımıza en sağlıklı giriş ve en güvenli sohbet seçenekleri sunmaktayız. Sizlerin memnuniyeti Biz SesliDunya AİLESİNİ mutlu etmektedir. 

Yazar : MEKAN-27
13 Şub Salı 16:51
532 Görüntüleme


Gönder

Popüler Yorumlar