Sosyal Medya

169Kişi Şuanda Sohbet Ediyor

Hemen Sohbete Başlayın

Google Hesapsız SesliDunya Hızlı Sohbet Girişi

Seslidunya girişi yapmak isteyenler için önemli Duyuru ; Öncelikle herkese Merhaba arkadaşlar. SesliDunya, Sesli Dünya, SesliDunya. SesliDunya.com Girişi yapmak isteyen ama Google yani mail hesabınin zorunlu olduğu bölüme takılan arkadaşlar NORMAL GİRİŞ BURADAN YAPILMAKTADIR. 

   Son yıllarda SpeakyChat 'dan Tamamen ayrılan ve Pangi chate geçiş sağlayan, SesliDunya.Com.tr sesli sohbet sitesi, Kullanicilarindan Google yani Mail hesabı ile girişi zorunlu yani mecburi kıldı. Misafir veya kayıtlı üye kullanıcılara böylesi bir zorunlu diretmeyi hic bir zaman desteklemiyoruz. 

 Lütfen BU Sayfa Dışında SESLİDÜNYA girişi yapmayı Denemeyin. Google Hesabı istenen Domain Alan adı tamamen Farklı Amaçlara hizmet etmektedir.. İkinci bir husus şu!; SesliDunya Sesli Dünya Girişi yapmak isteyen kullanıcılar Google yani Mail hesabını siteye eklediklerinde, Sistem ve Site yöneticileri bu mail hesabını rahatlıkla görebilmektedir. Durum böyle olunca sifrenizede erişimler mümkündür. 

     Son yıllarda insanların büyük bir çoğunluğu dijital hayata geçti diyebiliriz. Hal böyle olunca herkes kira veya fatura ödeme, para transferi, internet üzerinden alışveriş, mobil bankacılık hesapları gibi bir çok işlemleri yapmaktadır. 

   SesliDunya Sesli Sohbet Giriş Yapmadan önce Google Hesabınızı nerelerde ve nasıl kullanıyorsunuz mutlaka bir daha düşünün. Ve BU site Haricinde Fatklj SesliDunya, SesliDunya - Sesli Sohbet - SesliDunya.com.tr gibi sitelere yanlışlıkla giriş yapmayin. Hiç hesaba katmadiginiz mail hesabinizi yazarak sohbet için katıldığınız yerler sonrasında hayatınız kabusa dönebilir. 

Seslidunya, sesli dünya sohbet, seslidunyamobil, seslidünya, web seslidunya mobil, seslidünya web sitesi, sesli sohbet sesli chat, sesli siteleri, web seslidünya, mobil seslidünya, mobil seslidünya web, seslidunya mobil seslidünya web seslidunya sesli chat ve mobil chat mobil web sitesi. 

Yazar : MEKAN-27
20 May Ptesi 10:42
170 Görüntüleme

Etiketler:


Gönder

Popüler Yorumlar