1
2
  • Seslidunya Eğlence ve Arkadaşlık Sitesi

    Seslidunya, Kameralı Sesli Chat, Sohbet.

    Web sitemizi kullanarak, kameralı eğlence odalarında, arkadaş edinmenin yollarını arayın.

Anasayfa » Seslidunya Mobil » Mobil Chat

Mobil Chat

Mobil ChatÇok yakın bir zaman içerisinde, web sitemizin sohbet odalarına, Mobil Chat uygulması geliyor. Bu uygulama sayesinde, Akıllı cep telefonlarınız, ve tablet bilgisayarlar ile, seslidünya mobil sohbet odalarına, giriş yapabileceksiniz. Speakychat Lb, çok yakın bir zaman içerisinde, sisteme, Mobil uyumlu App çıkartıyor.

Yani anlayacağınız, artık her yerden, cep telefonlarınızla, kameralı sesli chat odalarına giriş yapıp, sohbete katilabileceksiniz. Bir düşünün, Otobüste yolculuk yaparken, balkonda sigara içerken, dışarıda gezerken, buraya bağlanıp, arkadaşlarınız ile, sohbet edebileceksiniz. Farklı bir örnek verelim, yatakta uyumak istiyorsunuz, ama tüm gece uykunuz kaçtı, eriniyorsunuz bilgisayarınızı açmaya, hemen cep telefonunuzu açıp, yatağın içinde buraya giriş yaparak, sohbet edeceksiniz.

Seslidunya Mobil Chat Uygulması.

Bu uygulama sayesinde, dünyadaki bütün insanlar ile, internet bağlantısını kullanarak, ücretsiz görüşmeler yapabileceksiniz. Internet bağlantısı olan her yerde, kameralı sesli sohbet, edebileceksiniz. Sizlere iyi eğlenceler!

Yorum Yap

Sesli Chat Girişi